Související zápas

SK POLABAN NymburkSK Kosmonosy
2:4
so 12. 10. 2024 12:00 @ AFK Nymburk, Kovanická ul. 66, KRAJSKÝ PŘEBOR U13, 10. kolo

SK POLABAN Nymburk vs. SKK U13

V dalším kole se klukům podařila taková malá odveta za Planeo a z Nymburka si vezou vítězství.

Hodnocení trenéra Boxana: Do utkání jsme nastoupili aktivně a po 20 minutách jsme vstřelili první branku. Ačkoliv šance byly na obou stranách, na začátku druhé půle se nám podařilo odskočit soupeři o dva góly, což zvedlo klukům sebevědomí a přidalo to na klidu v kombinaci. Od té chvíle se klukům dařilo ještě více, předvedli spoustu pěkných akcí a střel. Nymburk sice ještě v závěru snížil, na což jsme ale hned gólem odpověděli. Celkově se jednalo o rychlý kombinační fotbal se spoustou soubojů a my můžeme být rádi, že jsme porazili silného soupeře a odvážíme si tak 3 body.