Související zápas

FK VarnsdorfSK Kosmonosy
2:4
so 12. 10. 2024 12:00 @ Varnsdorf, Moravská - UMT, 3. česká liga dorostu U 17 – skupina B, 10. kolo

FK Varnsdorf vs. SKK U17

Mladší dorost U17 uhrál svou první divizní výhru

Hodnocení trenéra Krmenčíka: Jsme rádi, že jsme se konečně dočkali vítězství, i když víme, že náš výkon nebyl zdaleka ideální. Vytvořili jsme si poměrně veliké množství šancí, ale v zakončení jsme doslova selhávali a soupeř tak měl možnost velmi dlouho dramatizovat utkání. Do vedení jsme šli naštěstí brzy a díky tomu jsme byli v komfortnější situaci než hráči soupeře. Ty nás sice dvakrát potrestali ze standardních situací v prvním poločase, ale vždy pouze dotahovali ztrátu. Ve druhém poločase už jsme si akce soupeře pohlídali a pokud ne, tak nás podržel brankář. Sami jsme se dostávali do dalších šancí a v ideálním případě bych si představoval, že s dnešním soupeřem budeme ještě dominantnější na míči a kvalitnější v přípravě šancí a jejich zakončení. Nicméně chci kluky pochválit za přístup a za tu touhu získat vítězství, která byla větší než u hráčů soupeře a ve finále i rozhodla toto utkání.