Související zápas

CU Bohemians PrahaSK Kosmonosy
3:2
so 28. 9. 2024 12:15 @ Loko Vršovice / tráva, 3. česká liga dorostu U 17 – skupina B, 8. kolo

Bohemians vs. SKK U17

V dalším kole divize zajížděli dorostenci do Prahy na Bohemku.

Hodnocení trenéra Krmenčíka: Do utkání jsme vstoupili velmi dobře. Během prvního poločasu se nám dařilo nepouštět soupeře do šancí, my jsme naopak svoje šance využili a dostali jsme se tak do dvoubrankového vedení. Bohužel ve druhém poločase se nám na ten první nepodařilo navázat. Nechávali jsme soupeři spoustu volného prostoru, ten se tak dostával do šancí a zvládl utkání otočit.   Nyní musíme dále pracovat na tom, abychom byli schopní držet krok se soupeři po celý zápas. Věřím, že kluci k tomu přistoupí naplno již od následujícího tréninku, příští zápas budeme opět o něco silnější a brzy přidáme do tabulky další body.